בני היהדות החרדית מתכוננים לעליה למירון בהמוניהם. בית דין צדק במכתב חיזוק ועידוד למארגני הנסיעות הפרטיות.

העדה החרדית
בעוד המשטרה נערכת ללג בעומר כמו למלחמה, עם 8000 שוטרים פרשים מכתזיות וזינזנות, היהדות החרדית נערכת לעומתה עם ספר תהילים והרבה מים לדרך הארוכה. לרבי שמעון במסירות נפש!!!

בעצרת המחאה שהתקיימה אמש ברחבת ככר זופניק בירושלים בהשתתפות אלפים מבני העדה החרדית, נשאו דברים הרבנים שליט"א שמחו כנגד ההתנהלות הברברית של פרויקטור מירון צביקי טסלר וצוותו, המפרקים את התשתיות החרדיות במירון, כולל בתי מדרש, מקווה, דרך המהדרין, גשר הכהנים ועוד, ללא מתן מענה חליפי לצרכים המינימליים של הציבור הנוהר בהמוניו למקום בל"ג בעומר ובכל השנה.

כמו כן מחו הרבנים על הפרצות בגדרי הצניעות בדרכי הגישה למקום בל"ג בעומר, בשאטלים המעורבים, בחניונים המעורבים, וכנגד עריכת מופעי זמר של זמרים ומקהלות ביום ההילולא.

עוד זעקו הרבנים כנגד העוול והפגיעה בציבור שנמנעה ממנו הגישה לציון כאשר הכרטיסים נמכרו במחטף תוך שעות דרך האינטרנט, בעוד שקו הטלפון הייעודי לציבור החרדי החל לפעול רק לאחר שאזלו הכרטיסים.

הרבנים עודדו את הציבור להגיע למירון בדרכים חילופיות, ובעזרת ה' ייצאו הסעות מכל רחבי הארץ, כאשר תפילתינו שמזימת המשטרה לא תצלח, והנוסעים כולם יגיעו לייעדם בשלום, ללא מכות, מעצרים, וללא כל נזק.

להלן מכתב הבד"ץ לעידוד ההסעות הפרטיות:

דילוג לתוכן