מריחים בחירות ונכנסים ללחץ: המבשר בכתבה נגד פרסומים נגד הבחירות: "ציבור הנמנעים מלהצביע הולך וגדל"…

בהמבשר מתחילים מעכשיו את מלחמת ההישרדות. אחרי הכשלון הגדול של חברי הכנסת החרדים במירון, בדיור, בכלכלה, בחינוך ובהגנה על קודשי ישראל, הם מנסים להאשים את ה"קיצונים" בכשלון שלהם להביא את מצביעיהם לקלפי.

במאמר הזוי ורווי שטנה יוצא כתב המבשר כנגד ציבור יראים ושלמים ההולכים בדרך רבותיהם, כמו כן כנגד ציבור שמאס בפוליטיקה הזולה של חברי הכנסת החרדיים השקועים עמוק בכורסאות עור הצבי, ושכחו לשם מה נשלחו על ידי אלו שעדיין נוהרים לקלפיות, כדי לתת להם את המנדט.

רק חמשה ימים מאז שכולנו נתוודענו לעוצמת ההרס כנגד הילולת התנא רשב"י, מכינים במבשר את קהל הקוראים, לכך שהם "עתידים בקרוב לקבל גליונות צבעוניים ורעשניים עם קומיקסים מרהיבים שחוגים עויינים שעושים שימוש בצורה גורפת ומקצועית הרבה יותר מאשר המיינסטרים המתון, הרוב הדומם, יודע לעשות…"

כך דרכם של מי שלא יודע להתמודד עם הטענות, ומנסה להפוך את הנגררים אחר הטענות לנערים קיצוניים, ואת הקיצוניות לתופעה ילדותית חולפת.

ציבור קוראי המבשר אינו כה טיפש כמו שסבורים עורכיו. לציבור טענות קשות על חברי הכנסת על התנהלותם בשנים האחרונות.

אפשר לומר, שמחמוד עבאס, הוא רבי טוב. הוא לימד את הציבור החרדי מה אפשר להשיג, כשרוצים באמת. בארבע אצבעות רועדות, שנתן לבנט ולפיד, הוא הצליח לרוקן את הקופה הציבורית ולגרוף 50,000,000,000 ש"ח! לצד זה הוא הצליח לאלץ את הממשלה לאשר את כל חריגות הבניה ולחבר את כל הבתים שנבנו ללא היתר לחשמל…

בציבור החרדי, שראו את הפוטנציאל בהצטרפות לממשלה, הבינו דבר אחד. אם לחברי הכנסת החרדים היה רצון לשנות משהו, זה הזמן. זו ההזדמנות שלא תחזור אולי לעולם. אך מה לעשות, הם חברים של ביבי…

היה אפשר לבנות ערים חרדיות חדשות, היה אפשר לקבל תקציבים של מליארדים, היה אפשר לגדור את פרצות השבת, לקבל חופים נפרדים, ומה לא… רק לפיד ובנט יכולים לתת את זה.

לא שאנחנו מעוניינים שיכנסו לקואליציה. עדיף שלא יהיו גם באופוזיציה, אבל מה שאנו רואים מכך שלא נכנסו לקואליציה, שהציבור שלהם לא מעניין אותם. וכשהאינטרס הציבורי מתנגש עם האינטרס שלהם, הם מעדיפים את זה שלהם.

כולם יודעים, שלחלק מהחכי"ם יש הרבה נכסי נדל"ן. הם מעוניינים שמחיר הנדל"ן יעלה מעלה מעלה. אז מה אם אנשים מתים מהתקפי לב בגלל החובות שהם לוקחים על הדירות??? אותם זה לא מעניין.

אבל אם מישהו יכתוב משהו בנושא, זה הופך לקיצוניות, שאסורה לבוא בקהל.

למי יש יותר דפי כרומו, יותר גרפיקאים, יותר אמצעי פרסום? לעיתון המבשר שממלא לכם את תיבות הדואר כל יום בשטויות במיץ, או ליהודים בעלי לב יהודי חם שרואים את החורבן ובערב הבחירות מדפיסים גליון עם מאמרים אמיתיים שפוגעים בנקודה???

אבל כשאין מה להשיב, הופכים את זה לקיצוניות של אנשים הזויים שמשקיעים מליארדים וכו'.

הציבור לא קונה את זה. האמת יורה דרכו.

דילוג לתוכן