תושבי רמת בית שמש ה' החרדים ממשיכים לסבול מרדיפת עליזה בלוך. החכי"ם החרדים תומכים בה לקדנציה נוספת?

נווה שמיר
אין גבול לציניות ולניתוק של חברי הכנסת החרדים מציבור תומכיהם האומללים. עליזה בלוך רודפת החרדים ומחלנת את בית שמש, אך כנראה יודעת איך לצ'פר את עוזרי החכי"ם, וכך לסלול את דרכה לכס ראשות העיר בפעם השניה. חלם במיטבה.

כאשר ביד אחת עליזה מחזיקה את המחבט בו היא חובטת את תושביה החרדים של בית שמש, בידה השניה היא מקבלת בברכה את חברי הכנסת החרדיים, שעולים בזה אחר זה ללשכתה, ומבטיחים לה – לא תאמינו!!! כהונה שניה….

זאת בניגוד לרצונם של תושבי העיר ורבניה, שעוקבים בחרדה אחר מעשיה הנוראיים של גב' בלוך, כיצד היא רודפת עד חורמה את הקהילה החרדית בבית שמש הותיקה, כאשר מאות תלמידים, בנים ובנות, נאלצים מידי יום ביומו לכתת את רגליהם בשמש ובגשם, בחום ובכפור, כדי לזכות לחבוש את ספסל הלימודים.

בו בזמן שברחבי העיר מוסדות ריקים, אותם דואגת עליזה לאכלס בתלמידים מיובאים משכונות מרוחקות או מחוץ לבית שמש.

תושבי רמת בית שמש ה' "נווה שמיר", נרדפים גם הם במיוחד על ידי עליזה, אשר מונעת מהם את הזכות היהודית האלמנטרית הבסיסית, להתפלל בבית כנסת.

לא די שהעיריה לא דאגה לבנות בתי כנסיות שיהיו מוכנים כאשר הדיירים באים לגור בשכונה, עליזה אף לא מאפשרת לשכנים להתארגן ולדאוג לעצמם לבית כנסת ראוי לשמו.

כך, מתפללים התושבים המסכנים, בחניות הבתים, משל היינו עתה בעיצומה של התקפת קורונה חריפה שמאלצת אותם להתפלל בשמש הקופחת.

מתפללים ברחבת החניה של הבניינים ברמה ה'…

יצויין, שהרדיפה האובססיבית של עליזה נגד החרדים, לא מסתכמת בזה. עליזה הוציאה קמפיין פרסומי בעלות של שבע מליון ש"ח (!!!) מכספי משלמי המיסים, כדי למדר את החרדים מרמת בית שמש ה'!

עליזה אף החתימה חלק מתושבי השכונה, שלא למכור דירות לחרדים!

עליזה אף דאגה לפנות למאות מזוכי הדירות החרדיים שזכו בדירות במסגרת מחיר למשתכן, ו"הציעה" להם "לטובתם" לבטל את זכייתם בדירה ולעבור לשכונה אחרת.

ישנה שמועה די מבוססת בעיר, שעליזה אף אמרה בנאום שנשאה לחברי בית הכנסת בו היא מתפללת, ש"כל זוג חרדי שמגיע לבית שמש, הוא כשלון בשבילה. והיא היתה מעדיפה רוסי גם אם הוא קצת שיכור, ואתיופי גם אם הוא קצת מסומם על פני חרדי"….

ברקע הדברים, תמוהה במיוחד התנהגות חברי הכנסת אייכלר וגפני. אייכלר תועד בחודש שעבר כאשר נפגש עם בלוך, וברך אותה שתזכה לקדנציה נוספת בראשות העיר.

היום דווח שגם חבר הכנסת גפני נפגש עם עליזה, וסיכם איתה על מהלך שעלול לגרום לבחירתה המחודשת. על פי הדיווח, המהלך הוא שדגל התורה תריץ מועמד מטעמה שירוץ במקביל למועמד אגודה וש"ס, וכך יתפצל הכח החרדי, ועליזה תזכה בראשות.

הציבור החרדי תושבי בית שמש, הנמק תחת המגף של עליזה, תמה, מה קרה לחברי הכנסת החרדים? האם נסתרה בינתם? האם אין להם כבר אמון באף אחד מנציגיהם שהם צריכים להעמיד בראשות העיר את המרשעת רודפת החרדים?

בסיעת דגל התורה מכחישים את הדברים, וטוענים שהפגישה עם בלוך נסובה אודות פתיחת שנת הלימודים הבאה, ואין כל כוונה לתמוך בה חלילה בקדנציה הבאה.

דילוג לתוכן